Djalë apo vajzë? Ja cila është dëshira e Xhensilës për fëmijën e parë

Bes Kallaku ishte i ftuari special tek programi “Dua të të bëj të lumtur”. Veç surprizave të tjera, nuk mungoi as prezenca e Xhensilës në studio. E pyetur nëse një bebe po pritet të vijë në jetë, Xhensila tha se ende nuk ka asnjë lajm për këtë. Megjithatë, në bisedë e sipër, kur Arbana i dhuroi çiftit dhuratat për beben kurdo që të vijë në jetë, Xhensila u shpreh se e kishte imagjinuar veten gjithmonë nënë të një vajze. Dhe ne urojmë që kjo dëshirë t’i realizohet sa më shpejt. /Kids’ Time/

Share With:
Translate »
725 Views