Vazhdojnë pushimet e Tunës pa Patrisin dhe Tianin, mahnit me destinacionin që ka vizituar

Këngëtarja Altuna Sejdi-Tuna po vazhdon pushimet e saj në Mauritani derisa sot ka postuar pjesë nga parajsa në këtë vend

E derisa këngëtarja ka postuar fotografi nga ky vend tepër i bukur turistik, ajo duket se nuk është shoqëruar në këto pushime nga burri i saj Patris Berisha dhe djali i saj Tiani.

Këngëtarja shkupjane që nga dje ka postuar nëpër rrjetet sociale fotografi dhe video.

Derisa mbrëmë e kemi parë se ajo vazhdonte aventurat atje, sot Tuna është parë duke u shoqëruar me luanë të bardh, normalisht e shoqëruar me persona të cilat shoqërojnë turistët në këtë vend.

Share With:
Translate »
390 Views