Vazhdon jashtë “Ferma VIP” për Florin! Kryefermerja ndan punët, aktori publikon foton epike

Ish-fermeri, Florian Agalliu ka ndarë një foto në rrjetet e tij sociale, ku vajza Mia, i ka dërguar një listë me ndarjen e punëve në shtëpi për të dhe bashkëshorten e aktorit.

Në rolin e kryefermeres, vajza e tij ka “dënuar” prindërit me përcaktimin e punëve.

Në një letër ajo shkruan: Kryefermerja ka vendosur punët e shtëpisë:

Babi: Ballkon, plehrat, dollapin e rrobave, banjon

Mami: kuzhina, salloni, ujit lulet

Pinxho: Dhoma, korridori

Kujdes, punët duhet të kryen Brenda datës 04/07/2024

Mia e dërgon me mesazh prindërve së bashku me mbishkrimin: Përshëndetje fermerë!

Kryefermerja ju njofton se sot fillon mandati i punëve të shtëpisë. Punët janë ndarë dhe duhen kryer Brenda datës 4 korrik. Mirëupafshim në sfidën e radhës!

Florian Agalliu ka publikuar foton, ku e ka shoqëruar me disa emoji për të qeshur.

Share With:
Translate »
19 Views