Vdes babai i aktores së njohur turke, fqinjët: “Ajo nuk u kujdes mjaftueshëm për të…”

Neslihan Atagul është një nga aktoret më të spikatura të serialit “Dashuri e pafund”. Vetëm para pak ditësh aktorja ka humbur babanë e saj i cili ishte vetëm 56-vjec. Duket se aktorja nuk është kujdesur ashtu si duhet për babanë e saj dhe nuk ka qëndruar mjaftueshëm me të. Kështu raportojnë mediat turke bazuar në fjalët e fqinjëve të familjes së Neslihanit.

“Qëndroi vetëm 10 minuta në spital. Kemi thyer derën për të hyrë brenda në shtëpi. Sapo shkuam në spital i dhamë lajmin familjes së tij por askush nuk u interesua për këtë. Neslihani erdhi në spital dhe qëndroi vetëm 10 minuta,” – këto kanë qenë fjalët e një prej fqinjëve.

Por kur gazetarët pyetën menaxherin e aktores, ai e mohoi këtë lajm duke treguar se kjo nuk ishte një gjë e vërtetë./revistawho

Image

Share With:
Translate »
683 Views