“Vdes nëna e Luizit” Reagon profili zyrtar i banorit të BBV

Një lajm i rëndë ka qarkulluar në portale ku shkruhet se nëna e Luizit është ndarë nga jeta.

Megjithatë për të përgënjeshtruar lajmin ka reaguar profili zyrtar i banorit të BBVip që përdoret nga miqtë e tij.

“Ju lutem tregohuni të kujdesshëm. Nuk e kuptoj arsyen e këtyre lajmeve të rënda dhe të rreme. Mami i Luizit gëzon shëndet të plotë. Kjo që bëni nuk është njerëzore,” shkruhet në story-n e instagram-it të tij.

E ëma e Luizit jeton në SHBA, ku pak javë më parë i dërgoi një letër djalit të saj brenda shtëpisë.

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Share With:
Translate »
96 Views