Yllka Kuqi bëhet nostalgjike! Poston fotot e ëmbla me vajzën pas lindjes

Këngëtarja Yllka Kuqi, ka postuar fotografi nga një sesion i realizuar tre vite më parë.

Ajo kishte pozuar në fustan të kuq teksa pjesën e sipërme ishte topless dhe në krahë me vajzën, Luiza.

”3 vjet…sa shpejt kalon koha”, ka shkruar ajo duke e kujtuar atë moment.

Duke qenë se së fundmi ka udhëtuar në vendin e njëjtë, tutje ajo ka shkruar: Para 3 vitesh…i njejti vend…sa shpejt kalon koha”. 

Share With:
Translate »
76 Views