Veprimi i vajzës së Beyonce në çmimet Grammy po bën xhiron e botës

Jo të gjithë mund ti thonë një çifti superstar që të ndalojë duartrokitjet, por vajza e tyre 6-vjeçare nuk e ka problem ti tregojë se kush është bosi.

Ndërsa qëndronte midis Beyonces dhe Jay-Z në Çmimet Grammy, Blue Ivy Carter u kap në camera duke u thënë prindërve të saj të famshëm që të mos duartrokisin më për këngëtaren Camila Cabello.

Blue Ivy padyshim që ka filluar të gëzojë privilegje të mëdha edhe pse 6-vjeç.

Imazhet e bëra virale janë shpërndarë në të gjithë botën.

Share With:
Translate »
1091 Views