Versioni i këngës ‘Hajmali’ nga Ferndando është më i bukur se ai i Çiljetës

Këngëtarja e njohur Çiljeta do të jetë pjesë e “Këngës Magjike”, me një këngë që deri tani është pëlqyer shumë. “Hajmali” titullohet balada me të cilën Çili ka vendosur të rikthehet në këtë festival.

Kjo këngë mund të jetë pëlqyer dhe memorizuar teksti nga të gjithë, por fillimisht duhet të marrë aprovimin e mashkullit më të rëndësishëm në jetën e këngëtares.

Djali i këngëtares Fernando është fansi më i madh i së ëmës. Ai e ka mësuar përmendësh tekstin e këngës së mamit, dhe e këndon me aq dëshirë.

Share With:
Translate »
781 Views