Vetë një supermami, ja kush janë femrat më tërheqëse shqiptare sipas Jonida Maliqit

Jonida Maliqi është një nga vajzat më me stil shqiptare. E komentuar gjithmonë për frymën e re të veshjeve që ka sjellë në vendin tonë, Jonida konsiderohet si një nga bloggeret më të mira të modës.

E ftuar në emisionin roadiofonik ’KafeIn’ këngëtarja foli rreth jetës së saj private dhe profesionale. Gjithashtu nuk nguroi t’i përgjigjet pyetjes se kush janë vajzat më të bukura shqiptare sipas saj.

Jonida ashtu si shumë personazhe të tjerë ka rënë dakord se ish-Missi i parë shqiptar, Valbona Selimllari mund të konsiderohet si një ikonë e bukurisë.

Ndër të tjera Jonida shtoi se Adrola Dushi e Xhesika Berberi janë femra shumë simpatike dhe si një nga moderatoret më tërheqëse ajo veçoi Marina Vjollcën.

Share With:
Translate »
1065 Views