Vetëm 1-ditëshe, Mozzi dhe Loredana na lanë pa fjalë me vendimin për të bijën

Hana e vogël ka vetëm një ditë që ka ardhur në jetë, e megjithatë ajo ka një profil të sajin në Instagram.

Lajmin e ka dhënë vetë mami Loredana e cila ka publikuar në Instagramin e saj, profilin zyrtar të vajzës, në mënyrë që ndjekësit t’i bëjnë follow.

Dhe pikërisht edhe pse ka vetëm 1 ditë që ka lindur, Hana ka mbi 11 mijë ndjekës. Mami Loredana ka publikuar një foto të plotë të fytyrës engjëllore të vogëlushes së sapolindur.

Ndërkohë, fotoja e saj e parë e publikuar në Instagram është ajo me babin Mozzik, i cili po merr një sy gjumë me vajzën në krahë.

“Dita e parë me Babin”, shkruhet në të.

Kjo ka habitur edhe ndjekësit e reperes të cilët shkruajnë: “Dje lindi, sot u bë e famshme!”

Epo me sa shohim, Hana ka premisa që tani të bëhet e famshme, veçanërisht duke pasur dy prindër të suksesshëm si Loredana dhe Mozzik.

Share With:
Translate »
888 Views