Vetëm 4 fjalë, Getoar Selimi për herë të parë tregon se çfarë është lumturia për të

Getoar Selimi i njohur me emrin e artit Getto Geasy është një ndër reperët më të dashur nga publiku shqiptar.

Artisti është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku shpesh herë ndan me fansat momente nga jeta e tij personale dhe profesionale.

Ai po shijon pushimet në Afrikë së bashku me bashkëshorten, Marina Vjollca dhe vajzën e tyre Marget, ndërsa pavarësisht kësaj reperi nuk i ka lënë pas dorë as ndjekësit e tij.

Së fundmi teksa ka postuar në Instagram një foto së bashku me vajzën dhe bashkëshorten, Getoari ka përkufizuar me 4 fjalë lumturinë.

Përkufizimi im me 4 fjalë për lumturinë. Gruaja dhe vajza ime”, ka shkruar Getoari, duke treguar kështu se lumturia e tij janë Marina dhe e vogla e tyre.

 

Share With:
Translate »
90 Views