Vetëm dy ditëshe, vajza e Elionës nis udhëtimin e parë me mamin dhe babin

Më 14 maj që këtë vit përkoi edhe me ditën e nënave, Eliona e përjetoi për herë të dytë këtë ndjenjë të mrekullueshme. Ajo solli në jetë vajzën e saj të dytë.

Që nga ai moment moderatorja nuk i ka kursyer videot në rrjetet sociale, madje na prezantoi edhe me portretin e bebushes së saj.

Së fundmi mamë e bijë kanë lënë shtëpinë dhe kanë bërë shëtitjen e tyre të parë, të shoqëruara edhe nga babi.

Eliona ka ndarë në Instastory një foto të sapolindurës në karrocë teksa shkruan: Dalja e parë me mamin dhe babin.

Aktorja më parë ka publikuar në Instagram një video ku shfaqet me partnerin e saj në dhomën e spitalit teksa i kishin nisur dhimbjet e para të lindjes. Gjatë videos shihet sesi ai i qëndron pranë aktores dhe për këtë gjë aktorja tregon se ndihet mëse mirënjohëse.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kids’ time (@kidstime.al)

Share With:
Translate »
55 Views