Vëth 80 mijë dollarësh! Aktorja merr dhuratën e parë të dasmës nga vjehrra

Çifti i showbizit, Nick Jonas dhe Priyanka Chopra kurorëzuan dashurinë me martesë në një ceremoni në një pallat mbretëror në Indi.

Tashmë janë zbuluar dhuratat e para që ka marrë nusja. Denise Jonas, mamaja e Nick i dhuroi nuses së saj një palë vathë nga dyqani luksoz i bizhuterive “Van Cleef & Arpels”, të cilat arrijnë në vlerën e 79.500 dollarëve.

Vathët janë ngjyrë floriri dhe të mbushur me diamantë që janë vendosur në formën e petales së lules.

Nick dhe Priyanka u martuan para familjarëve dhe miqve në Pallatin Umaid Bhavan. Të dy kanë një vit që shijojnë lidhjen e dashurisë.

Share With:
Translate »
562 Views