Victoria Beckham nuk është gati të bëhet gjyshe, reagimi i saj çuditi publikun

Victoria Beckham mund të jetë një grua me shumë talente, por ajo nuk është e gatshme të shtojë epitetin “gjyshe” në rezymenë e saj. Ylli u panikos kur u pyet nëse është gati të bëhet gjyshe gjatë një interviste të fundit me “Vogue” që debutoi të premten.

“Krishtt. Çfarë?! Woo. Prisni, – u përgjigj ajo e trazuar. “Unë nuk mendoj se po ndodh ende, vetëm nëse ju djema dini diçka që unë nuk e di, nuk po ndodh ende.”

Djali i madh i stilistes 49-vjeçare me bashkëshortin David Beckham, Brooklyn, është martuar me aktoren Nicola Peltz që nga prilli i vitit 2022. Muaj pas martesës së tyre ekstravagante, Brooklyn, tani 24 vjeç, pranoi se dëshiron të ketë 10 fëmijë me gruan e tij. Kur Brooklyn dhe Peltz të jenë gati për të hyrë në atë fazë të jetës së tyre, Victoria tashmë ka disa ide se si do të donte të quhej.

“Herën e fundit që isha me redaktoren e Vogue Anna Wintur, i thashë: Ana, si të thërrasin nipërit e mbesat e tua? Dhe ajo më tha: Ana.”

“Dhe unë mendova se kjo ishte shumë elegante, kështu që ndoshta do i futem asaj rruge.”

“Por kjo nuk po ndodh ende,” shtoi ajo. “Por, ju e dini, shpresoj që një ditë nëse do bekohem me nipër dhe mbesa, atëherë kjo do të ishte e mrekullueshme!”

Share With:
Translate »
27 Views