Rita Lati hyn në shtëpinë e ‘BBV3’, si reagoi Roza?

Sfida e ‘Vëllait të Madh’ sa vjen dhe po vështirësohet. Pasditen e sotme, një prej banoreve të shtëpisë u vu përball një situate tepër të sikletshme dhe të vështirë. Bëhet fjalë për Roza Latin.

Një ‘mysafire’ u bë pjesë e shtëpisë pasditen e sotme, Rita Lati. Sfida që produksioni ka dhënë është që banorët pavarësisht se kush hyn në shtëpi, nuk duhet të reagojnë.

E njëjta gjë ndodhi dhe me Rozën, e cila është gëzuar shumë për praninë e së ëmës por njëkohësisht ka shpërthyer në lot sepse nuk ka mundur ti flasë apo ta prekë atë.

Share With:
Translate »
49 Views