Video bëri xhiron e botës, vogëlushi ndihmon babin të pastrojë borën

Kanada, edhe Rori do të ndihmojë për të pastruar borë. Në Kanada, në rajonin Terranova ka rënë 40 centimetra borë brenda pak orësh dhe detyruan shumë banorë të dalin jashtë për të pastuar oborrin.

Në ndihmë të babait të tij ka dalë dhe Rory, vetëm 14 muajsh. Videoja është bërë virale brenda një kohe shumë të shkurtër sepse është më e ëmbla që qarkullon në rrjet këto kohë.

🤣❤️🤣❤️

Posted by Family's Time on Friday, January 10, 2020

Share With:101 Views