VIDEO/ Dea surprizohet nga i ati me një letër, preket dhe shpërthen në lot

Dea Mishel u surprizua nga babai i saj me një letër.

Dea: Jam njeriu më me fat në botë për familjen që kam. Nuk jam mësuar të më lavdërojë kaq shumë babi. Gjithmonë më ka shtyrë të bëj më të mirën për veten time. Fakti që dëgjova një letër me gjëra kaq shumë pozitive, më bën të ndjehem edhe më mirë tani.

Share With:
Translate »
86 Views