VIDEO/ “Ditëlindja e parë pranë Zotit”, Agron Llakaj kujton babanë: Të lutem, më eja sot në ëndërr

Rreth një vitë më parë, aktori Agron Llakaj humbi babain e tij. Sot, është ditëlindja e parë që babi i aktorit feston me engjëjt pranë Zotit.

Kështu shprehet Agroni në një postim ne profiling e tij në Instagram.

“Sa më ka marr malli bab…Ne ënderra të kam kerkuar, të rrime në muhabet shtruar e te qeshim si ne video…,e nuk cmallem dot me Ty. ….,sot do festonim ditelindjen tënde…,por Ti e feston ditëlindjen e parë atje lart me engjëjt pranë Zotit.

Por te lutem, më eja sot në ënderr..,veç të të përqafoj e të them se të kam në shpirt e ne zemer dhe sa te Dua bab?!”, shkruan Agron Llakaj krah videos ku shfaqen duke bërë humor me babain e ndjerë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Agron Llakaj (@agronllakajofficial)

Share With:
Translate »
13 Views