“Të duam shumë, je krenaria jonë”, kush e surprizoi sot Çiljetën në “Ferma Vip”?

Çiljeta është surprizuar me një dronë në “Ferma VIP”.

Në banderolë të dronit shkruhej: Halla të duam shumë! Je krenaria jonë!

Kjo surprizë fermeres i erdhi nga dy mbesat dhe nipi i saj.

“Të vdes halla për ju të tre! O dashuri! Ju do halla shumë! Vdes për ju”, tha e emocionuar Çiljeta.

Ky nuk është droni i parë për Çiljetën. Vetëm pak ditë më parë, fermerja u surprizua nga partneri i saj Alban Hoxha, ku i shprehu dhe dashurinë me një dedikim emocionues.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Share With:
Translate »
37 Views