VIDEO/ Fansat janë të bindur se Kiara Tito është shtatzënë dhe pamjet po na e vërtetojnë…

Ditën e djeshme, prindërit e Kiara Titos kanë festuar 30-vjetorin e martesës.

Ata mblodhën në një mbrëmje njerëzit e tyre të dashur për të festuar. Të pranishëm sigurisht që ishte çifti Kiara Luiz, dhe nëna e këtij të fundit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kids’ time (@kidstime.al)

Por, në një video të bërë publike, ku shihet Kiara duke kërcyer, fansat janë të bindur se moderatorja është në pritje të ëmbël pasi fare qartë mund të shihet barku i rrumbullakosur.

Edhe më herët është aluduar se Kiara është shtatzënë, por deri tani çifti nuk ka konfirmuar zërat.

Na mbetet veçse të presim…

Pas këtyre pamjeve me barkun e fryrë, njerëzit janë të

Share With:
Translate »
87 Views