VIDEO/ Fëmija 5 vjeç u godit për vdekje nga skafi në plazhin e Himarës, pamjet nga vendngjarja

Këto janë pamjet nga vendngjarja, ku humbi jetën tragjikisht një fëmijë 5 vjeç, pasi u godit nga një skaf në plazhin e Himarës.

Policia bëri me dije se drejtuesi i skafit humbi kontrollin duke përplasur fëmijën e duke i shkaktuar plagë që i morën jetën në vend.

Autori është arrestuar dhe ndodhet në komisariatin e Himarës për sqarimin e më tejshëm të ngjarjes.

 

Share With:
Translate »
30 Views