Tmerr në jug/ Pushuesit me duart në kokë: Panë vdekjen e fëmijës 5 vjeç, që e përplasi skafi

Një ngjarje e rëndë u regjistrua mesditën e sotme në Potam, Himarë. Një ish-efektiv policie përplasi me skaf nje 5-vjeçar, i cili si pasojë e plagëve të marra ka humbur jetën.

Së fundmi janë publikuar edhe pamjet nga vendngjarja. Siç shihet nga fotot e mëposhtme, pushuesit janë tmerruar nga ngjarja. Ata vënë duart në kokë dhe vrapojnë.

Ndërkohë ish-efektivi është arrestuar.

 

Share With:
Translate »
53 Views