VIDEO/ Luizi dhe Kiara zbulojnë imazhin e vajzës dhe zemrat tona u shkrinë

Ditën e sotme, Lui dhe Kiara kanë postuar për herë të parë portretin e Luna Mari Ejllit, që me siguri shumë prej nesh mezi po e prisnim. Deri më tani nuk kishim parë ende një portret të plotë familjar por pritjes i erdhi fundi!

‘Luna Mari Ejlli ju falenderon secilin prej jush për dashurinë, urimet dhe dhuratat e mrekullueshme që ka marrë që pa lindur dhe në vazhdim.’- shkruan Kiara dhe Luizi në videon e ëmbël me portretin e bukur familjar.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kids’ time (@kidstime.al)

Share With:
Translate »
55 Views