Video nga incidenti i Amarës, vajzës së Aulona Mustës

Amara, vajza e moderatores Aulona Musta është një fëmijë tejet energjik. Atë e shohim gjatë gjithë kohës në lëvizje, duke kënduar, kërcyer, imituar apo edhe duke pozuar për mamin.
Ashtu siç iu ndodh edhe modeleve në skenë, “show girl” e Aulona Mustës ose më saktë ditën e sotme “akrobatja”, ka pësuar një incident. Teksa fliste anglisht, u ngjit nga krevati dhe kaloi në karrigen pranë, ashtu siç e do akrobacia. Por teksa po përfundonte performancën e saj, Amara pësoi një incident që mund ta ndiqni në videon më poshtë. 
Ndërsa mami Aulona po e xhironte të voglën e saj për një video në Instagram, u kap në befasi. Gjithsesi fëmijët nuk rriten pa u rrëzuar dhe vrarë. Por Amara me energjinë që ka, duhet të bëjë pak kujdes! ???? /Kids’ Time

 

Share With:
Translate »
1284 Views