VIDEO/ “Oh! U kënaqa, po ha bukë e groshë”-Ja si e mikpret gjyshi i Kiarës, Luizin!

Kurioziteti i fansave për të ditur se si qëndron e vërteta e raporteve mes tij dhe familjarëve të Kiara Titos është shumë i madh.

Së  fundmi  ai ka postuar një video ku shfaqet me gjyshin e Kiarës, duke treguar se jo vetëm me prindërit e partneres por edhe me njerëzit e saj të afërm ai ka marrëdhënie shumë të mira.

Ajo çfarë Luizi  ka zgjedhur të ndajë me ndjekësit e tij ishte vakti i drekës që po konsumonte

“Oh! U kënaqa jam këtu me Veliun, gjyshin e Kiarës, po ha bukë e groshë “-shprehet  Luizi .

Share With:
Translate »
38 Views