Video | Pasi konfirmoi shtatzaninë, këngëtarja seksi tregon barkun e rritur

Gjatë ditës së sotme Zaimina na konfirmoi lajmin e bukur se ajo është në një pritje të ëmbël, lajm që ka qarkulluar prej kohësh por pa patur një reagim të këngëtares.
Kureshtjen se si ajo duket me barkun e fryrë na e ka shuar me një video teksa po pozon për të prezantuar koleksionin e ri të fustaneve në biznesin e saj privat. Ajo na shfaqet shumë seksi, e megjithatë kësaj radhe nuk na tërhoqi vëmendje dekolteja e saj shpërthyese, por barku i fryrë i cili është lehtësisht i dallueshëm. Siç e ka konfirmuar dhe vetë, ajo është në muajin e gjashtë.

 “Dita e xhirimit me mamin seksi”, shkruhet mbi video çka do të thotë se nuk ka më dyshime rreth shtatzënisë së saj.

Share With:
Translate »
908 Views