VIDEO /“Qaj, qaj”, produksioni nxiti vajzën e Ilnisës gjatë telefonatës së djeshme?

Gjatë mbrëmjes së djeshme të Prime-t, Ledioni u dha një mundësi zgjedhjeje banorëve, për të votuar se cila nga konkurrentet brenda shtëpisë, do të kishte një mundësi për të komunikuar me vajzën e saj.

Bëhet fjalë për Ilnisën dhe Ledjonën, të cilat kanë lënë fëmijët e tyre jashtë për t’u bërë pjesë e “BBV3”.

Mes saj dhe Ledjonës, banorët e votuan Ledionën për të telefonuar vajzën, mundësi kjo që ia dha Vëllai i Madh.

Por, Ledjona vendosi që mundësinë e saj t’ja japë Ilnisës.

Një pjesë nga biseda:

Vajza:Më mungon të fle dhe të zgjohem me ty”.

Ilnisa:A ndihesh mirë që mami është këtu”?

Vajza:Më ka marrë shumë malli”.

Ilnisa:O zemra ime të lutem mos qaj”.

Në videon e mëposhtme, dëgjohet që dikush nga produksioni i kërkohet vajzës së Ilnisës të qajë.

Ndiqni videon:

 

Share With:
Translate »
53 Views