Video/ Zëri në gjurmët e babi Gjikos, shikoni si repon me Dhurata Dorën

Zëri, vogëlushi i Elita Rudit dhe Gjikos duket se po e zgjedh që tani profesionin e tij e mesa duket anon më shumë nga babi.

Mbrëmjen e djeshme, Elita ka publikuar një video mjaft të ëmbël, ku duket vogëlushi ndërsa repon me këngëtaren e njohur Dhurata Dora.

Epo i rritur mes studiove muzikore, s’kishte si të ndodhte ndryshe. /Kids’Time/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kids’ time (@kidstime.al)

Share With:
Translate »
25 Views