Ish burri i Drenusha Latifit, publikon bisetat telefonike ku ajo i kërkon t’i marrë fëmijët

Çifti i njohur, Drenusha Latifi dhe Atilla Kardesh janë në pragë të divorcit.

Ish -Missi dhe këngëtarja ka akuzuar babain e dy fëmijëve të saj, Atilla Kardesh për ushtrim dhune ku edhe publikoi disa imazhe ne njeren nga mediat vendase.

E pas kesaj Kardesh publikoi një bisedë telefonike me të.

Mes reshtash, Latifi i kërkon që ai të shkoi e t’ia marrë fëmijët.

E pas kësaj ka reaguar vetë Drenusha, por që padashur të komentojë veprimin e babait të femijëve të saj, ajo ka rishperndare poste te ndryshme qe janë bërë në përkrahje të saj.

Share With:
Translate »
26 Views