Vikena Kamenica publikon foto të vajzës së saj, shihni sa ka ndryshuar ajo

Vikena Kamenica është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare, por kur vjen puna tek familja e saj është treguar gjithmonë shumë hermetike. Së fundmi, ajo ka uruar festat e fundvitit në një mënyrë shumë të veçantë, duke publikuar një foto të vajzës së saj, Kristës. Kjo është fotoja e parë e publikuar pas shumë kohësh dhe mund të shohim qartë se sa shumë ka ndryshuar ajo. Krista është bërë akoma më e bukur dhe duket si një zonjushë e vërtetë.

 

Share With:457 Views