Viktoria Beckham prezanton prindërit për Ditën e Nënës me foto nga fëmijëria dhe qesh me mustaqet e babit

Sot, Viktoria Beckham është ndër femrat më me influencë në fushën e modës. Megjithatë, si çdokush, edhe ajo ka qenë e vogël njëherë.

Ditën e sotme, për Ditën e Nënës në Angli, Viktoria ka ndarë një foto të prindërve që po pozonin bashkë me të, ende foshnje. Ajo shkruan: Ju dua të dyve kaq shumë. Gëzuar Ditën e Nënave! Kontrolloni mustaqet e babit! /Kids’ Time/

Share With:
Translate »
644 Views