Viktoria tashmë është bërë një zonjushë dhe mami Aurela na tregoi se e ka ndihmësen kryesore në kuzhinë

E shtuna e ka gjetur Aurela Bashën, të shoqen e krydemokratit Lulzim Basha në kuzhinë duke gatuar.

Por kësaj here ajo nuk është vetme. “Ndihmësja” e saj më e re është vajza e saj Viktoria.

Aurela Basha ka ndarë momentin në rrjetet sociale duke e shoqëruar edhe me një përshkrim. “Ndihmë për drekën nga Viktoria. E shtunë”, shkruan ajo./mv.abcnews.al

Share With:
Translate »
261 Views