VIP-at shqiptarë fanatikë ndaj fëmijëve, as edhe një foto e tyre në rrjetet sociale

Ka disa personazhe të njohur shqiptarë që preferojnë të publikojnë çdo foto të fëmijëve të tyre të rrjetet sociale. Ata “dorëzohen”, pasi me siguri fotoja e të voglit/voglës së tyre është shumë e bukur, dhe duan ta ndajnë me të gjithë.

Gjithsesi, përveç VIP-ave “bujarë” që na tregojnë çdo gjë për fëmijët e tyre, ka edhe nga ata të cilët janë supersticiozë dhe nuk publikojnë asnjëherë foto të krijesave të tyre.

Edhe pse djali i Arbana Osmanit është rritur tashmë, sërish ajo preferon që Jonin të mos e ekspozojë në rrjetet sociale. Njësoj vepron edhe këngëtarja e njohur Soni Malaj. Për të zbuluar se cilët janë VIP-at që nuk na kanë njohur me fëmijët e tyre, shikoni fotot e mëposhtme. RC

(Djalin e Arbana Osmanit, Jonin)

(Djalin e Jonida Maliqit, Danin)

(Vajza e Soni Malajt, Anna)

(Vajza e Rudina Magjistarit, Mia)

(Vajza e dytë e Aurela Gaçes, Abigail Isabelle)

 

 

Share With:
Translate »
701 Views