Vjen foto e parë dhe zbulohet emri i veçantë i vajzës së çiftit Balla

Familja Balla tashmë është rritur. Siç ju lajmëruam dje, gjatë kohës që babi Taulanti ishte në mbledhjen e Këshillit të Mandateve, erdhi në jetë princesha e tij e vogël. Sot ka qënë halla e saj, që na ka sjellë foton e parë vogëlushes, duke na treguar edhe emrin e veçantë që kanë zgjedhur, Melani, si zonja e parë e botës. Halla e Melanisë e ka konsideruar si dhuratën më të bukur që i ka bërë jeta, madje edhe rastësia pasi sot edhe ajo ka ditëlindjen. Ja dedikimi i saj i ndjerë: “Zoti me bekoi me dhuraten me te shtrenjte edhe me te bukur qe mund te kem pasur ndonjehere ne jete. Me solli nje engjell per Ditelindje. Mireserdhe ne familje baby Melani!!! Te bekofte edhe ty Zoti, plot me shendet e dite te bardha, bashke me mamin, babin edhe vellackon tend.” U befshi 100 vjeç të dy vajzat e familjes Balla. /Kids’Time/

 

Share With:
Translate »
1019 Views