Vjen në jetë Khloe, mami Zaimina shpërndan foton e parë të vogëlushes me babin

Showgirl-i Zaimina Vasjari ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë që siç e ka lajmëruar më herët është e gjinisë femërore dhe e ka quajtur Khloe. Vetëm para disa ditësh Zaimina shpërndau foto të mrekullueshme nga shtatzania e saj, madje na prezantoi edhe bashkëshortin e mbajtur sekret prej kaq vitesh. Tashmë që erdhi Chloe ne kemi kureshtje vetëm për të. Ndërkohë kënaquni me fotografinë e parë dhe mjaft të rezervuar të vogëlushes. Stafi ynë i uron jetë të gjatë e të shëndetshme vogëlushes /Kids’Time/

Share With:
Translate »
894 Views