Mbesa emocionon Bledi Strakoshën me letrën e shkruar për të | Video

I ftuar sot në emisionin “Rudina” ishte Bledi Strakosha së bashku me motrën e tij Odeta për të folur për marrëdhënien motër-vëlla.
Odeta tregoi se kur ka qenë e vogël, ka qenë gjithmonë xheloze për vëllain aq sa dyshonte se prindërit e donin më tepër. Sot, motra e Bledit ka dy vajza dhe të dyja janë shumë të lidhura me dajën. Ndaj, mbesa e madhe, Sonja i ka shkruar një letër si tek video e mëposhtme. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
842 Views