Vjen në jetë vajza e deputetes shqiptare, zbulon emrin

Erisa Xhixho na dha lajmin e ëmbël të shtatzanisë së dytë në emisionin “C’est la vie”. Dalëngadalë na konfirmoi se ajo po priste një vajzë.

Lajmin se ka lindur na e dha vetë përsëri Erisa nëpërmjet një postimi në Instagram. Ajo ka publikuar foton e vogëlushes dhe na ka treguar emrin  duke shkruar: “Ka lindur nje engjell😇 me emrin Nikol qe erdhi ne shtepi per te festuar ditelindjen e vellait Henri😍🎉…E mbushur me dashuri dhe e bekuar nga Zoti🙏😍❤”

/Kids’ Time

Share With:
Translate »
621 Views