Deputetja simpatike shfaqet për herë të parë në publik me vajzat binjake

Deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku është bërë për nënë për herë të parë në qershor të vitit të kaluar.

Tabaku solli në jetë dy vajza binjake Arba dhe Iris.

Për herë të parë deputetja demokrate është fotografuar në publik me vajzat 11-muajshe.

Në foto ekskluzive të Ora News, Tabaku shihet së bashku me bashkëshortin e saj Saimir Sallaku dhe deputetin demokrat Luçiano Boçin.

Ndërsa dy binjaket janë në karrocë.

Share With:
Translate »
772 Views