Vogëlushi që këndon dhe luan në kitarë këngën fituese të Ermal Metës po bën xhiron e rrejtit

Ky vogëlush do ju rrëqethë zemrën. Këngëtari Ermal Meta, fituesi i festivalit të Sanremos ka ndarë në profilin e tij në Facebook një videon emocionuese. ‘Non mi avete fatto niente’ kënga fituese e Sanremos ka shkatuar mjaft impakt në rrjetet sociale.  Po aq drithëruese është dhe performanca e këtij vogëlushi i cili teksa luan në kitarë këndon plot talent këngën e Ermali Metës. Kanë mjaftuar vetëm pak minuta dhe reagimet e ndjekësve janë të befasishme.

Ti invito ufficialmente al Forum di Assago a cantare insieme, bimbo fenomeno. 💛 Diffondete per favore così gli arriva

Posted by Ermal Meta on Friday, February 16, 2018

 

Share With:
Translate »
601 Views