Vogëlushja 1-vjeçare nuk di të ecë, por “shkëlqen” mbi skateboard

Një vajzë 1-vjeçare australiane është bërë virale në TikTok me aftësitë e saj në “skateboard”. Polly Anna Gray e ka mësuar “skateboard”-in nga i ati i saj, ndërsa videot ia xhiron e ëma.

Brenda një viti, klipet e vogëlushes kanë marrë miliona shikime, ndërsa aktualisht ka mbi 600 000 ndjekës në rrjetin social.

Videot tregojnë se si Polly mban në mënyrë perfekte ekuilibrin, ndërsa babai e shtyn dhe ajo qëndron e pa shqetësuar mbi “skateboard”.

Share With:
Translate »
156 Views