Vogëlushja përpiqet të rrijë zgjuar për të parë filmin vizatimor – momenti bëri mijëra njerëz të qeshin

Nëna Antonia Smith ka shpërndarë një video gazmore të vajzës së saj të vogël në TikTok.

Vajza e vogël u ul mbi babanë e saj dhe u përpoq të shikonte një film vizatimor, por ajo ishte shumë e përgjumur dhe kishte vështirësi me gjumin gjatë gjithë kohës.

Prindërve të saj iu duk shumë qesharake e gjithë situata, si dhe mijëra njerëz që ndoqën “torturimin” e kësaj vogëlusheje në TikTok.

Malena u përpoq të qëndronte zgjuar, por çdo pak çaste mbyllte sytë dhe ulte trupin poshtë.

Shikoni situatën e lezetshme më poshtë.

@antoniasmithxo

This girl 🤝🏼 mickey mouse clubhouse 🤦🏽‍♀️ #fyp #foryoupage #sleepybaby

♬ Funny – Gold-Tiger

Share With:
Translate »
95 Views