What??? Kiara tregon ndryshimin drastik që ka pësuar në shtatzëni

Kiara Tito ka publikuar në instagram disa pamje të ndryshimit drastik që kanë pësuar këmbët e saj gjatë shtatzënisë.

Ajo ka shkruar me humor “na ishte njëherë”, teksa ka publikuar këmbët e saj si dukeshin dikur elegante dhe i ka krahasuar me enjtjen që kanë sot.

Epo duket se kjo periudhë nuk ka qenë dhe aq e lehtë për Kiarën.

Share With:
Translate »
35 Views