Wow çfarë mami!

Supermodelja e famshme Heidi Klum është dhe nëna e katër fëmijëve. Edhe pse është një nënë e përkushtuar ndaj fëmijëve të saj, ajo ka një fizik atraktiv. Siç shihet modelja po shijon pushimet me fëmijët e saj  në Turks dhe Caicos të Karaibeve. Ajo ka treguar format perfekte trupore me bikinit e saj bardh e zi.

Heidi Klum po dëshmon se mosha është vetëm një numër i parëndësishëm.

Share With:
Translate »
723 Views