Wow çfarë ngjashmërie! Arbenita kujton të atin e ndjerë nga i cili paska trashëguar bukurinë

Arbenita Ismajli është njëra ndër modelet më të njohura jo vetëm brenda vendit.

Ajo njihet edhe për bukurinë e saj që tërheq vëmendjen gjithandej ku prezantohet.

Këtë bukuri duket se modelja e ka trashëgim nga babai i saj. Kjo dëshmohet edhe me foton e postuar nga vetë modelja.

“Babi im, të kujtoj sa herë shikohem në pasqyrë dhe shoh vetën te ti, gjithmonë në lutjet e mia” është shprehur ajo.

 

Share With:
Translate »
58 Views