Kida uron nënën për ditëlindje me fjalë emocionuese dhe setin e veçantë fotografik

Kur bëhet fjalë për familjen Kida çdo herë kujdeset t’i qëndroj pranë si në momente jo të mira ashtu edhe festive.

Nënë e saj feston sot ditëlindjen, andaj e bija ka thurë fjalët me të bukura qe burojnë nga zemra

“Ti je arsyeja për çdo gjë të mirë në jetën time, urime ditëlindjen shoqja ime, te dua mami” ishte shprehur Kida duke bashkangjitur një set te veçantë fotografik.

Nënë e bijë duken si shoqe edhe për nga pamja fizike e tyre.

Share With:
Translate »
34 Views