Wow! Ja ka kaluar të ëmës, vajza e Edona Llalloshit qenka rritur dhe bërë një tll

Këngëtarja e njohur Edona Llalloshi tejet aktive në mediat sociale.

 

Këngëtarja ka në jetë dy fëmije Doa dhe Nuri, ku shumë herë ka treguar se me ardhjen e tyre në jetë Edona është bërë me e kujdesur.

Ajo para disa orësh ka postuar një foto me vajzën e saj ku ka shkruar “Doa zemra nanës”.

Madje edhe ndjekësit kanë komentuar qe kanë një ngjashmëri si të ishin motra, se jo që janë nenë e bijë.

Share With:
Translate »
79 Views