Xhaxhai e përplas me makinë, i vogli ngrihet sikur asgjë s’ka ndodhur | Video

Ky është momenti i mrekullueshëm kur një djalë i vogël është përplasur aksidentalisht nga xhaxhai i tij me makinë dhe është ngritur në këmbë sikur asgjë të mos kishte ndodhur.

Videoja tronditëse u regjistrua në Palhoca, Santa Catarina, Brazil dhe shihet djali i vogël që quajtur Kaleb të strukur poshtë pjesës së përparme të makinës së xhaxhait të tij që nuk e vuri re.

Në mënyrë të tmerrshme, ai ndez makinën dhe nis me Kaleb nën automjet.

Çuditërisht i vogli ngrihet sikur asgjë nuk kishte ndodhur dhe shkon në krahët e babait të tij të tmerruar.

Share With:
Translate »
608 Views