Xhemi dhe Martini duken si binjakë

Moderatorja e njohur Xhemi Shehu është nënë e dy djemve mjaft të bukur. Me një mami aq simpatike, edhe fëmijët e saj të tillë do ishin. Ajo rrallë herë poston foto me bukuroshët biond, por kur i publikon sigurohet që të jenë më të bukurat. Ajo sot në fakt ka postuar një foto mjaft të bukur me djalin e madh, Martinin ose siç e quan ajo ndryshe “miu i madh”. Martini është rritur tashmë, dhe është bërë një djalë mjaft simpatik por edhe vëllai i tij Gabrieli është po aq bukurosh.

 

Share With:
Translate »
1852 Views