Ok, e pranojmë! Mia dhe Rudina sapo sollën foton më të bukur verore

Ndërkohë që Rudina u ankua se Mia nuk e linte të pozonte dhe se e dëshironte gjithë kohës pas vetes, moderatorja paska qënë duke përgatitur surprizën e madhe. Kjo foto që ajo sapo shpërndau na zbukuroi mëngjesin të gjithëve dhe është një nga fotot më të bukura të verës. Nënë e bijë kanë pozur hipur mbi dy flamingo (trend i kwtij sezoni) po nënë e bijë, që edhe pse nuk kanë ekspozuar format apo nuk kanë marrë poza seksi, kjo foto mbetet padyshim ndër më të ëmblat që kemi parë deri më tani nga pushimet e VIP-ave tonë.

 

Share With:
Translate »
1581 Views