Xhensila Myrtezaj, sapo na dha një shenjë për gjininë e bebit

Kohët e fundit, çdo gjë që bën këngëtarja e njohur në rrjetet sociale bën zhurmë! Një e tillë është edhe ajo e pak minutave më parë. Edhe pse ajo vet nuk e ka pranuar publikisht lajmin për shtatzëninë e saj, mediat po “ziejnë” me përditësime faktesh që vërtetojnë pikërisht priten e ëmbël të Xhensila Myrtezaj.

Një të tillë ajo e ka publikuar edhe pak minuta më parë në instastory, duke postuar një foto pas manikyrit të përfunduar, ku duken thonjtë me një dizenjo shumë të veçantë. Në ngjyrë rozë të feksur, me detaje fjongosh të vogla dhe gurësh në to, ajo tregon thonjtë e bukur.

Duke ju referuar nuancës së përdorur, ne na bën të besojmë në faktin se Xhensila sapo na dha një indikacion për gjininë e foshnjes së saj? A thua të jetë vajzë bebushja e çiftit të njohur?

Na mbetet të presim deklaratën e tyre!

Share With:
Translate »
1525 Views